Desert Gold 43″ Granite Vanity Top
| Weight | 220 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 43 in |
| Color | Brown, Gold, Grey |
| Material | Granite |
| Product style | Granite Vanity Top |
| Size | 43" |
| Weight in lbs | N/A |
| Installation Location | Bathroom, Laundry Room, Powder Room |
Desert Gold 43″ Granite Vanity Top
| Weight | 220 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 43 in |
| Color | Brown, Gold, Grey |
| Material | Granite |
| Product style | Granite Vanity Top |
| Size | 43" |
| Weight in lbs | N/A |
| Installation Location | Bathroom, Laundry Room, Powder Room |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.