Santa Cecilia Granite 37″ Vanity Top
| Weight | 220 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 in |
| Color | Brown |
| Material | Granite |
| Product style | Granite Vanity Top |
| Size | 37" |
| Weight in lbs | 220 |
| Installation Location | Bathroom, Laundry Room, Powder Room |
Santa Cecilia Granite 37″ Vanity Top
| Weight | 220 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 in |
| Color | Brown |
| Material | Granite |
| Product style | Granite Vanity Top |
| Size | 37" |
| Weight in lbs | 220 |
| Installation Location | Bathroom, Laundry Room, Powder Room |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.