Santa Cecilia Light 31″ Granite Vanity Top
| Weight | 220 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 in |
| Color | Burgundy, Gold, Gray |
| Material | Granite |
| Product style | Granite Vanity Top |
| Size | 31" |
| Weight in lbs | 150 |
| Installation Location | Bathroom, Laundry Room, Powder Room |








Reviews
There are no reviews yet.