Santa Cecilia Light 61″DB Granite Vanity Top
| Weight | 220 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 61 in |
| Color | Burgundy, Gold, Gray |
| Material | Granite |
| Product style | DB Granite Vanity Top |
| Size | 61" |
| Weight in lbs | N/A |
| Installation Location | Bathroom, Laundry Room, Powder Room |







Reviews
There are no reviews yet.