Glacier White Granite 31″ Vanity Top
| Weight | 220 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 in |
| Color | White |
| Material | Granite |
| Product style | Granite Vanity Top |
| Size | 31" |
| Weight in lbs | 150 |
| Installation Location | Bathroom, Laundry Room, Powder Room |
Glacier White Granite 31″ Vanity Top
| Weight | 220 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 in |
| Color | White |
| Material | Granite |
| Product style | Granite Vanity Top |
| Size | 31" |
| Weight in lbs | 150 |
| Installation Location | Bathroom, Laundry Room, Powder Room |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.